-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо свинини охолоджене, тазостегнова частина
574 412.00
UAH з ПДВ
Номер:
098220cdc3b94733a1796259cfbc11a8
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-01-000454-c-c2
Постачальник:
ФОП Сергієнко Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3019512776
-
Контактна особа:
Рябчук Оксана Анатоліївна +380675132000 prod.svi@mail.ru
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Шведська
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
213
Дата підписання:
11.04.2017 00:00
Період дії договору:
11.04.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
574 412.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 574 412.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’ясо свинини охолоджене, тазостегнова частина
Кількість
7048 кілограм
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
38100, Україна, Полтавська область, згідн тендерної документації, згвдно тендерної документації
На карті