• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ - код за ДК 021:2015:09123000-7 «Природний газ»)

1. Найменування замовника: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА". 2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02548245. 4. Місцезнаходження замовника: 73034, Херсонська обл., місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 52. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Нестерчук Інна Володимирівна, бухгалтер, секретар тендерного комітету, тел. +380665955113, e mail: 002vpu@i.ua. 6. Вид предмета закупівлі: Товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Природний газ. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 09123000-7 «Природний газ». 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 143 200 м. куб. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 73034, Херсонська обл., місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 52. 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01.01.2021 р. - 31.12.2021 р. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата газу здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника шляхом 100% оплати до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 031 040,00 грн. (один мільйон тридцять одна тисяча сорок гривень 00 копійок) з ПДВ. 15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 16. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1% від загальної очікуваної вартості. 18. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 19. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 20. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «10» грудня 2020 року час 0000 год. 21. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 23. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 24. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд. 25. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 26. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

Завершена

1 031 040.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 310.40 UAH
Номер: cec9f0778e784c5b946084d0efebf3ce
Внутрішній номер закупівлі: 7364792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-24-014989-c   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
Контактна особа: Інна Нестерчук +380665955113 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 031 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 310.40 UAH
Період уточнення: 24.11.2020 16:53 - 30.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2020 16:53 - 10.12.2020 00:00
Аукціон: 10.12.2020 13:53 - 10.12.2020 14:14
Період кваліфікації: 10.12.2020 14:14 - 14.12.2020 11:32
Період завантаження договору: 14.12.2020 11:32 - 03.01.2021 11:32
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 143200 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 52 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»

Оскарження: 14.12.2020 11:32 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 989 798.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
989 798.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2020 11:32
Документи 34
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Початкова пропозиція 996 672.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
996 672.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 76
Скарги 0

Контракти

Номер: dfc2cfb079d54df0b2ffe1de2a121675
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-014989-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»
Номер договору: 132(21)АГ
Сума договору: 628 763.02 UAH з ПДВ
Сума договору: 523 969.18 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.08.2021 00:00
Дата підписання: 28.12.2020 09:00
Статус:
Розірваний
pdf
Договір 132 21 АГ від 28.12.2020 ТОВ АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін 132(21)АГ від 21.01.2021.pdf
pdf
Дод.угода 1 від 21.01.2021 до договору 132(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода 2 від 22.01.2021 до договору 132(21)АГ.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін 132(21)АГ від 22.01.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Повідомлення про внесення змін 26.02.2021.pdf
pdf
Дод. угода 3 від 26.02.2021 до договору 132 21АГ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додадкова угода 4 від 31.03.2021.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода №5 від 22.04.2021 до дог.№132(21)АГ.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору 22.04.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору 26.05.2021.pdf
pdf
Дод.угода 6 від 26.05.2021 до договору 132(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода 7 від 27.05.2021 до договору 132(21)АГ.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору 27.05.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору № 8 від 08.06.202...
pdf
Додаткова угода № 8 до Договору № 132(21)АГ від 08.06.2021.p...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 9 від 22.06.2021 до Договору 132(21)АГ.pdf
pdf
9.Повідомлення про внесення змін до договору 132(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s
docx
10Повідомлення про внесення змін дог. 132(21)АГ2021 р (1).do...
pdf
Дод.угода 10 від05.07.2021 до договору №13221АГ від 28.12.20...
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода 11 від 20.07.2021 до договору 132 21АГ.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору 132 21АГ від 20.0...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 12 від 27.08.2021 до договору 132(21)АГ.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін від 27.08.2021 до договору 13...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 12 від 27.08.2021 до договору 132(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s