-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 031 040.00
UAH
Номер:
72744b3b33a94b92922bd855a8d24cdb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-24-011192-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 031 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
1. Найменування замовника: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА".
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02548245.
4. Місцезнаходження замовника: 73034, Херсонська обл., місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 52.
5. Конкретна назва предмета закупівлі: Природний газ.
6. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено).
7. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 09123000-7 «Природний газ».
8. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2274.
9. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 1 031 040,00 грн. (один мільйон тридцять одна тисяча сорок гривень 00 копійок) з ПДВ.
10. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету.
11. Вид закупівлі: процедура закупівлі: «Відкриті торги» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
12. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020 року.
13. Застосування рамкової угоди: Не передбачено.
14. Примітки: затверджено рішенням тендерного комітету ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА» №65 від «23» листопада 2020 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
24.11.2020 16:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума1 031 040.00 UAH