-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-24-014644-c
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову
Завершена
1 855 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 275.00 UAH
Номер:
df92dad171a144dda6c1b68d8a13f0d1
Внутрішній номер закупівлі:
7364282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-24-014644-c
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Штанько Лариса Василівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 855 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 275.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2020 16:40 - 30.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2020 16:40 - 10.12.2020 00:00
Аукціон:
10.12.2020 11:26 - 10.12.2020 11:47
Період кваліфікації:
10.12.2020 11:47 - 16.12.2020 13:26
Період завантаження договору:
16.12.2020 13:26 - 05.01.2021 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис100% післяплата, на підставі рахунку та акта приймання-передачі електроенергії, протягом 10 робочих днів з моменту підписання акта приймання-передачі;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
530000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації, Відповідно до документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 16.12.2020 13:26 - 27.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Сергій Царук +380382617346 tsaruk.si@energo.km.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Оскарження: 16.12.2020 13:26 - 27.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 637 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 616 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2020 13:26
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 0991996619; 0505048330 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Початкова пропозиція
1 644 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 616 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
89
Скарги
0
Контракти
Номер:
b71e21d0f4154bc4b49e3caa80a1750f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-24-014644-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Сергій Царук +380382617346 tsaruk.si@energo.km.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Номер договору:
7119/292-20
Сума договору:
1 043 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
869 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
30.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний