• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

1 043 400.00 UAH з ПДВ
Номер: b71e21d0f4154bc4b49e3caa80a1750f
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-014644-c-b1
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Постачальник: ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 7119/292-20
Дата підписання: 30.12.2020 00:00
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 1 043 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 173 900.00 UAH)
Оплачено: 1 043 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 173 900.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 342099 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації, Відповідно до документації На карті

Внесені зміни

    Номер: 9022df780828427baa20f894352057de
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 1/1-21
    Дата внесення змін до договору: 11.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1.pdf
    Номер: a2c4c3aa72c64c9cb7d573c9f0cf4587
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: внесення інформації щодо обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1/1-21
    Дата внесення змін до договору: 11.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1.pdf
    Номер: 72285a60f279420a91449af7ce02de7d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони дійшли згоди викласти пункт 5.1 Договору в наступній редакції:"5.1. Ціна договору становить (1 043 400.00) грн. (один мільйон сорок три тисячі чотириста гривень 00 копійок), в тому числі ПДВ (173900.00) грн. (сто сімдесят три тисячі двісті тридцять три тисячі 00 копійок)" та внести зміни до Додатку 1 "Комерційна пропозиція Постачальника" до Договору 7119/292-20 від 30 грудня 2020 року
    Номер додаткової угоди: 2/71-21
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2-71-21.pdf
    Номер: d63cce1e939045a087108f6353dfc66d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у звязку із набуттям чинності з 01.01.2021 постанови НКРЕКП від 09.12.2020 р.№ 2381 "Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "Хмельницькобенерго" із застосуванням стимулюючого регулювання", тариф на послуги з розподілу електричної енергії зріс з 0,89057 грн/кВт*год без ПДВ до рівня 1,12143 грн/кВт*год без ПДВ, сторони дійшли згоди Додаток №1 до Договору від 30.12.2020 року № 7119/292-30 викласти в новій редакції, що додається
    Номер додаткової угоди: 3/77-21
    Дата внесення змін до договору: 16.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _ 3-77-21.pdf
    Номер: 1940183c15a04f15b5d0b0e0c699f328
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку із збільшенням середньозваженої ціни на ринку "на добу наперед" у ІІ декаді січня 2021 на 34,54% в порівнянні з І декадою січня 2021 та склала 1546,47 грн/Мвт*год без ПДВ, сторони дійшли згоди викласти Додаток №1 до Договору №7119/292-20 від 30.12.2020 у новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 4/82-21
    Дата внесення змін до договору: 18.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _ 4-82-21.pdf
    Номер: 98770ebbca054f20a7064ce52a90fde5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку із збільшенням середньозваженої ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) в лютому 2021 р. - 1635,42 грн./МВт.год. в порівнянні з січнем 2021 р.- 1462,52 грн./МВт.год., що підтверджено довідкою Хмельницької торгово-промислової палати від 02.03.2021 року №22-05/152, Сторони дійшли згоди викласти Додаток № 1 до Договору № 7119/292-20 від 30.12.2020 року в новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 5/101
    Дата внесення змін до договору: 15.03.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 5-101.pdf
    Номер: d6efea1f3b4b4cd2aae80748c418fd17
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку із збільшенням середньозваженої ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) в квітні 2021 р. - 1,45022 грн./МВт.год. в порівнянні з березнем 2021 р.- 1,37425 грн./МВт.год., що підтверджено довідкою Хмельницької торгово-промислової палати від 07.05.2021 року №22-05/382, Сторони дійшли згоди викласти Додаток № 1 до Договору № 7119/292-20 від 30.12.2020 року в новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 6/121-21
    Дата внесення змін до договору: 14.05.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 6-121-21.pdf