-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Впровадження АСКОЕ
Тендер Prozorro UA-2017-02-17-000563-b
Завершена
1 090 990.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 16 364.85 UAH
мін. крок: 1.5% або 16 364.85 UAH
Номер:
4d1bcd16908d43fba1dc2a42e772e7c2
Внутрішній номер закупівлі:
732416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-17-000563-b
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чита Дмитро +380681581067 PROZORO@DPEM.MK.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 090 990.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 364.85 UAH
Період уточнення:
17.02.2017 15:40 - 06.03.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2017 15:40 - 16.03.2017 15:00
Аукціон:
17.03.2017 13:12 - 17.03.2017 13:33
Період кваліфікації:
17.03.2017 13:33 - 21.03.2017 13:51
Період завантаження договору:
17.03.2017 13:33 - 06.04.2017 13:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Однофазні багатотарифні лічильники – 5 (100)A
Кількість
564 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Трифазні багатотарифні лічильники – 5(100)A прямого включення з PLC - модулем
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Трифазні багатотарифні лічильники
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Пристрій збору і перечі даних
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Модем IRZ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
Оскарження: 17.03.2017 13:33 - 01.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Гапочка Кирило Валерійович +380958547544 gapochkaKV@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, Харків, вул. Лозівська, 5
Оскарження: 17.03.2017 13:33 - 01.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
1 090 990.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 090 990.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.03.2017 13:51
Документи
7
Скарги
0
ФОП Лиходід Інна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049707041
-
Контактна особа:
Лиходід Інна Іванівна +380984154103 olga_gapochka@mail.ua
-
Адреса:
61170, Україна, Харківська область, Харків, Харківська область, місто Харків, вулиця Гвардійців -Широнінців, буд. 43, кв. 128
Початкова пропозиція
1 090 990.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 090 990.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
cea7cd303faf4ce3a273891cdcb70661
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-17-000563-b-c1
Постачальник:
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Гапочка Кирило Валерійович +380958547544 gapochkaKV@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, Харків, вул. Лозівська, 5
Номер договору:
1.21-06/1627
Сума договору:
1 090 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.04.2017 00:00 - 20.01.2018 00:00
Дата підписання:
04.04.2017 00:00
Статус:
Підписаний