• Відкриті торги
  • КЕП

Впровадження АСКОЕ

1 090 990.00 UAH без ПДВ
Номер: cea7cd303faf4ce3a273891cdcb70661
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-17-000563-b-c1
Постачальник: ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1.21-06/1627
Дата підписання: 04.04.2017 00:00
Період дії договору: 04.04.2017 00:00 - 20.01.2018 00:00
Сума договору: 1 090 990.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Однофазні багатотарифні лічильники – 5 (100)A
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 564 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, Комунальна зона, 12А На карті
Трифазні багатотарифні лічильники – 5(100)A прямого включення з PLC - модулем
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, Комунальна зона, 12А На карті
Трифазні багатотарифні лічильники
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 11 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, Комунальна зона, 12А На карті
Пристрій збору і перечі даних
Код ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, Комунальна зона, 12А На карті
Модем IRZ
Код ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, Комунальна зона, 12А На карті