-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-011119-c
Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки - ціна. Місцезнаходження Замовника - вул. Центральна, буд. 2, с. Щербані, Полтавський р-н, Полтавська обл.
Торги не відбулися
351 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
Номер:
bcb05f5d42614dc395570e658d4ea6b0
Внутрішній номер закупівлі:
7311672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-20-011119-c
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/site/scherbanisch/home
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 755.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 15:02 - 28.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2020 15:02 - 08.12.2020 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
100000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський район, вулиця Центральна, будинок 2, село Щербані, вулиця Нова, будинок 1-А, село Гора, вулиця Центральна, будинок 7, село Великий Тростянець
На карті