-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
351 000.00
UAH
Номер:
3eb288db4d444c34952ed5ede2cba4e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-20-010142-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
351 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
20.11.2020 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
100000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума351 000.00 UAH