• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову

Торги відмінено

1 855 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 275.00 UAH
Номер: 166f7f423a7646aa9b67959c2badc4a9
Внутрішній номер закупівлі: 7309842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-20-002252-b   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Штанько Лариса Василівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 855 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 275.00 UAH
Період уточнення: 20.11.2020 14:27 - 26.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2020 14:27 - 06.12.2020 00:00
Аукціон: з 07.12.2020 15:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 530000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації, Відповідно до документації На карті

Інформація про скасування

Номер: 87fac8bab2e84683a9cb72c21177e777
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: При публікації в річному плані, закупівлі Електричної енергії, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» помилково вказано 2020 рік, замість 2021 року. Вказану технічну помилку усунути неможливо. У зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель, необхідно відмінити зазначену процедуру закупівлі відповідно до п.2 ч.1 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі».
Період оскарження: 24.11.2020 15:51 - 05.12.2020 00:00
Дата опублікування: 24.11.2020 15:51
Дата виконання: 05.12.2020 00:02
Статус:
Виконано