• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 855 000.00 UAH
Номер: 24b09d0514144a51a2937d3222193705
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-20-000942-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Очікувана вартість: 1 855 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 20.11.2020 11:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 530000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 855 000.00 UAH