-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-002255-c
Завершена
1 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
Номер:
f2c8bf6a7d754df98337be9a29a8c90c
Внутрішній номер закупівлі:
7298890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-20-002255-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська районна лікарня"Свалявької районної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Іван Іванович 380660897988 crlsvl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 125 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 625.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 10:07 - 27.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2020 10:07 - 07.12.2020 10:00
Аукціон:
08.12.2020 13:46 - 08.12.2020 14:07
Період кваліфікації:
08.12.2020 14:07 - 14.12.2020 15:54
Період завантаження договору:
14.12.2020 15:54 - 03.01.2021 15:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис5 (п’ять) робочих днів з моменту підписання Акту приймання-передачі обсягів купівлі-продажу електричної енергії та отримання від Постачальника рахунку на оплату спожитої електричної енергії. Післяоплата 100%. категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону; Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником: Електрична енергія, код ДК 021:2015 - 09310000-5; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації; Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: не застосовується; Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується; вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень – відкриті торги застосовані критерії оцінки - ціна.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
450000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Оскарження: 14.12.2020 15:54 - 25.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Оскарження: 14.12.2020 15:54 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
968 090.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
968 090.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2020 15:54
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 0991996619; 0505048330 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Початкова пропозиція
1 120 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 120 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
61
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d5ed385cb004079893e004d05c60e63
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-20-002255-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Номер договору:
210094
Сума договору:
1 161 708.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
968 090.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.01.2022 00:00
Дата підписання:
30.12.2020 09:00
Статус:
Підписаний