-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 125 000.00
UAH
Номер:
670a6120a0594a87ac640045d01b54ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-20-002132-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська районна лікарня"Свалявької районної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська районна лікарня"Свалявької районної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
20.11.2020 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 125 000.00 UAH