-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-000987-c
Торги не відбулися
10 470.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 100.00 UAH
Номер:
28fe97e2dbbd43a8ac5343dba53f630e
Внутрішній номер закупівлі:
7296981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-20-000987-c
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 470.42 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 09:18 - 26.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2020 09:18 - 06.12.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату поставленого товару шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника за видатковою накладною та/або актом приймання-передачі товару протягом 45 (сорока п’яти) банківських днів з дати реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, оформленою та зареєстрованою у відповідності до вимог законодавства України в системі M.E.DOC IS у разі якщо Постачальник є платником ПДВ (якщо Постачальник не є платником ПДВ – з дати постачання Товару)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кондиціонери
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації