• Відкриті торги
  • КЕП

Кондиціонери

Оголошено тендер

10 470.42 UAH
Номер: 74c71a2491ec4d03b1e15016c7f696ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-20-000494-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 10 470.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кондиціонери
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 20.11.2020 08:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа напрямком фінансування "Капітальні інвестиції" на 2020 рік.
Сума10 470.42 UAH