• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Снігоприбиральні машини

Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.

Завершена

53 482.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 534.00 UAH
Номер: 3eee814004d345d7bd9660b596561826
Внутрішній номер закупівлі: 7290379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-19-002553-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 482.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 534.00 UAH
Період уточнення: 19.11.2020 16:10 - 29.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2020 16:10 - 09.12.2020 17:00
Аукціон: 10.12.2020 11:11 - 10.12.2020 11:50
Період кваліфікації: 10.12.2020 11:50 - 11.12.2020 20:00
Період завантаження договору: 11.12.2020 20:00 - 31.12.2020 20:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
снігоприбиральник
Код ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79025, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 2 На карті
снігоприбиральник
Код ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79025, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САПСАН СЕРВІС"

Оскарження: 11.12.2020 20:00 - 22.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 45 665.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
43 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2020 20:00
Документи 44
Скарги 0
ТОВ "ЮВЕНТА-К"
Початкова пропозиція 47 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 30
Скарги 0
ПФ "Квант"
Початкова пропозиція 53 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0
ТОВ "Лісмаш"
Початкова пропозиція 53 300.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЫЙ ДОМ "ТЕХНИКС"
Початкова пропозиція 53 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 31
Скарги 0

Контракти

Номер: 18859b994e6348d5b67aebad4441729c
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-19-002553-a-a1
Постачальник: ТОВ "САПСАН СЕРВІС"
Номер договору: Л/НХ-20617/НЮ
Сума договору: 43 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.12.2020 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s