-
Відкриті торги
-
КЕП
Снігоприбиральні машини
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
43 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
18859b994e6348d5b67aebad4441729c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-19-002553-a-a1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Галицький р-н, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "САПСАН СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40077283
-
Контактна особа:
Юлія Волчек +380500854946 sapsan.volchek@gmail.com
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Григоровича-Барського, буд. 7-А, кв. 37
Класифікатор ДК 021:2015:
43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
Номер договору:
Л/НХ-20617/НЮ
Дата підписання:
22.12.2020 00:01
Період дії договору:
22.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
43 950.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
43 950.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
снігоприбиральник
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
снігоприбиральник
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021