-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-011981-c
Завершена
371 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 713.25 UAH
мін. крок: 1% або 3 713.25 UAH
Номер:
14f144a21dad40e487a1c8faffdfbfee
Внутрішній номер закупівлі:
7288406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-19-011981-c
Замовник:
УВД ФССУ у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колесник Тетяна Анатоліївна +380542671107 su@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
371 325.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 713.25 UAH
Період уточнення:
19.11.2020 15:27 - 27.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2020 15:27 - 07.12.2020 09:00
Аукціон:
08.12.2020 11:35 - 08.12.2020 11:56
Період кваліфікації:
08.12.2020 11:56 - 15.12.2020 15:28
Період завантаження договору:
15.12.2020 15:28 - 04.01.2021 15:28
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
148530 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ"
Оскарження: 15.12.2020 15:28 - 26.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40879290
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380505524283 GAZENERG@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 40030, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 13
Оскарження: 15.12.2020 15:28 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
280 721.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 581.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2020 15:28
Документи
65
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
282 207.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 067.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
69
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed1ff3d098464c46848ef6543bf34860
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-19-011981-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40879290
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380505524283 GAZENERG@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 40030, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 13
Номер договору:
256-13-20
Сума договору:
269 581.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
224 651.62 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 03:00 - 01.12.2021 03:00
Дата підписання:
28.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний