• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

371 325.00 UAH
Номер: 9275829a590f412191bd518140b556f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-18-007625-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 371 325.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 18.11.2020 14:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума371 325.00 UAH