• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Флеш-накопичувачі

Завершена

4 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f0aa2fa85f0a48139044c8864050e8c0
Внутрішній номер закупівлі: 7281518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-19-007049-c   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Скороход Ольга 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. 7 жовтня 2020 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-10-07-001130-c. Проте станом на 23 жовтня 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. 26 жовтня 2020 року замовником знову було прийнято рішення про проведення повторної процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2020-10-26-001431-c. Проте знову ж таки станом на 11 листопада 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що було відмінено дві процедури закупівлі за предметом флеш-накопичувачі - код національного класифікатора ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп'ютерне обладнання різне через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону. Відповідно до частини першої статті 40 Закону уповноважена особа РСЦ ГСЦ МВС в Київській області направила лист на адресу ФОП Слободянюк С.Г.про участь у переговорах та надання необхідних документів про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 Закону. На вимогу Замовника та відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами, внесеними згідно з Кодексом № 396-ІХ від 19.12.2019, ФОП Слободянюк С.Г. було надано для перевірки кваліфікаційним вимогам наступні документи: інформаційна довідка про наявність досвіду виконання аналогічного договору; копію Статуту або іншого установчого документа (із змінами у разі наявності); копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; копію витягу з реєстру платників податку на додану вартість; документи, якими надано повноваження представнику(-ам) діяти від імені учасника. З наданих документів вбачається, що документація ФОП Слободянюк С.Г. відповідає кваліфікаційним критеріям Замовника.
Очікувана вартість: 4 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флеш-накопичувачі
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Л.Українки, 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Слободянюк Сергій Григорович

Оскарження: 19.11.2020 12:57 - 30.11.2020 00:00
Ціна пропозиції 4 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2020 12:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f0a0bfc33a7140ebb2719b28752ce2f4
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-19-007049-c-c1
Постачальник: Фізична особа підприємець Слободянюк Сергій Григорович
Номер договору: №40
Сума договору: 4 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 03.12.2020 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір №40 від 03.12.2020.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s