-
Переговорна процедура
-
КЕП
Флеш-накопичувачі -25 шт.
Оголошено тендер
4 000.00
UAH
Номер:
06612bc3d44848c7a9cb2c2a94b15a09
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-12-000929-b
Тип процедури:
Переговорна процедура
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Флеш-накопичувачі -25 шт.
Примітки:
Умови застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.11.2020 10:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума4 000.00 UAH