-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-000921-a
Закупівля здійснюється щодо предмету закупівлі в цілому.
Торги не відбулися
4 422 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 44 226.00 UAH
мін. крок: 1% або 44 226.00 UAH
Номер:
03e5fa9d17df4df8be2a90ad598ad2b4
Внутрішній номер закупівлі:
7251168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-18-000921-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грєбнєв Володимир Михайлович 380968275741 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 422 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
44 226.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
44 226.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 10:08 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2020 10:08 - 04.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 15%
- Подіяпоставка товару
- Описвідповідно до додатку №2 до договору
- Розмір15%
- ТипАванс
- Період у днях20 робочі дні
поставка товару - 85%
- Подіяпоставка товару
- Описвідповідно до додатку №2 до договору
- Розмір85%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
2.025 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації