-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
4 422 600.00
UAH
Номер:
92d206f74ed84f6f9d9fa42b77a98014
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-17-000151-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 422 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
17.11.2020 08:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗабір, очищення та постачання води
Сума4 422 600.00 UAH