• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Оливи для гідравлічних систем

Робоча рідина - концентрат негорючої гідравлічної рідини типу HFA–E для механізованих кріплень з метою використання в гірничошахтному устаткуванні* Багатофункціональне мастило DURAPLEX EP 2* * або еквівалент Усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у товару зазначеному в переліку Додатку 2 Тендерної документації. Детальні вимоги, опис до предмету закупівлі та технічні характеристики викладені у технічній специфікації – Додаток 2 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі»

Торги не відбулися

375 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
Номер: a2149ed105684752a0b8af02e7b34e5a
Внутрішній номер закупівлі: 725009
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-22-002567-b   
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ШАХТА " НАДІЯ"
Контактна особа: Кондратюк Олександр +380504300738 tks.nad@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначенняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 750.00 UAH
Період уточнення: 22.03.2017 16:47 - 28.03.2017 10:00
Період прийому пропозицій: 22.03.2017 16:47 - 07.04.2017 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оливи для гідравлічних систем
Код ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення
Кількість 5100 кілограм
Період постачання 27.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 80086, Україна, Львівська обл., с. Сілець, - На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Фукс Мастила Україна
Початкова пропозиція 367 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 440.00 UAH з ПДВ
Документи 38
Скарги 0