-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оливи для гідравлічних систем
Тендер Prozorro UA-2017-03-22-002567-b
Робоча рідина - концентрат негорючої гідравлічної рідини типу HFA–E для механізованих кріплень з метою використання в гірничошахтному устаткуванні* Багатофункціональне мастило DURAPLEX EP 2* * або еквівалент Усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у товару зазначеному в переліку Додатку 2 Тендерної документації. Детальні вимоги, опис до предмету закупівлі та технічні характеристики викладені у технічній специфікації – Додаток 2 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі»
Торги не відбулися
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
Період оскарження:
22.03.2017 16:47 - 03.04.2017 00:00
Нічого не знайдено.