-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
cерверне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-11-16-014217-c
Завершена
1 035 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 175.00 UAH
Номер:
25bc4efe65a94670ae3b8881bae80216
Внутрішній номер закупівлі:
7224203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-16-014217-c
Замовник:
Донецька обласна державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022473
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Білокопитий +380626420467 17.oda@dn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 175.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2020 20:43 - 22.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2020 20:43 - 02.12.2020 00:00
Аукціон:
02.12.2020 11:13 - 02.12.2020 11:34
Період кваліфікації:
02.12.2020 11:34 - 04.12.2020 17:38
Період завантаження договору:
04.12.2020 17:38 - 24.12.2020 17:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
cерверне обладнання
Кількість
1 штуки
Період постачання
19.12.2020 - 23.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛанТек"
Оскарження: 04.12.2020 17:38 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30692374
-
Контактна особа:
Геращенко Оксана 38 (044) 360-56-27 OKSANA.GERASHCHENKO@LANTEC.UA
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, 65026, м.Одеса, вул.Польська 3, кв. 24
Оскарження: 04.12.2020 17:38 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 014 178.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 014 178.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 17:38
Документи
42
Скарги
0
ТОВ «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39950584
-
Контактна особа:
ТОВ АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ +380443642376 TENDER@AMRITA-CS.COM http://www.amrita-cs.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03680, м. Київ, вул. Козацька, буд. 120/4, літера Є
Початкова пропозиція
1 034 461.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 034 461.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
908d0ee5517d45c58dccd8d6a2939537
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-16-014217-c-b1
Постачальник:
ПП "ЛанТек"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30692374
-
Контактна особа:
Геращенко Оксана 38 (044) 360-56-27 OKSANA.GERASHCHENKO@LANTEC.UA
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, 65026, м.Одеса, вул.Польська 3, кв. 24
Номер договору:
74
Сума договору:
1 014 178.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
845 149.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.12.2020 09:07
Статус:
Виконаний