-
Відкриті торги
-
КЕП
cерверне обладнання
1 014 178.80
UAH з ПДВ
Номер:
908d0ee5517d45c58dccd8d6a2939537
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-16-014217-c-b1
Замовник:
Донецька обласна державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022473
-
Контактна особа:
Володимир Білокопитий +380626420467 17.oda@dn.gov.ua
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ЛанТек"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30692374
-
Контактна особа:
Геращенко Оксана 38 (044) 360-56-27 OKSANA.GERASHCHENKO@LANTEC.UA
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, 65026, м.Одеса, вул.Польська 3, кв. 24
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
74
Дата підписання:
17.12.2020 09:07
Період дії договору:
17.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 014 178.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 029.80 UAH)
Оплачено:
1 014 178.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 029.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
cерверне обладнання
Кількість
1 штуки
Період постачання
19.12.2020 - 23.12.2020