-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціалізовані автомобілі
Тендер Prozorro UA-2020-11-16-013177-c
Торги не відбулися
2 177 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 772.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 772.00 UAH
Номер:
60747dba76224c80ad9c85bad110bed1
Внутрішній номер закупівлі:
7222414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-16-013177-c
Замовник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Федьковича, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котельбан Юрій Дмитрович nppcheremoskiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 177 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 772.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2020 17:07 - 22.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2020 17:07 - 02.12.2020 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціалізовані автомобілі
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2020