-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціалізовані автомобілі
Оголошено тендер
2 177 200.00
UAH
Номер:
7fb7d4cbfeea4f49849bd7efcf802f80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-16-002519-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Федьковича, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Федьковича, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 177 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізовані автомобілі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.11.2020 12:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спеціалізовані автомобілі
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума2 177 200.00 UAH