-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства (Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9)»
Тендер Prozorro UA-2020-11-16-009692-c
Торги відмінено
801 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 24 048.00 UAH
мін. крок: 3% або 24 048.00 UAH
Номер:
08a3e124e9b6444e92a0dfe77d6a5dfb
Внутрішній номер закупівлі:
7217434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-16-009692-c
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Вікторія Анатоліївна tendersgf@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
801 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 048.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2020 15:13 - 23.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2020 15:13 - 03.12.2020 09:00
Аукціон:
04.12.2020 13:55 - 04.12.2020 14:16
Період кваліфікації:
з 04.12.2020 14:16
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписЗамовник здійснює оплату Товару протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з моменту пред’явлення Постачальником рахунка-фактури (далі – рахунок) та видаткової накладної на Товар.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А - 95 (ДК 021:2015 (CPV) : 09132000-3 Бензин)
Кількість
28800 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Дизельне паливо літо-зима (ДК 021:2015 (CPV) : 09134200-9 Дизельне паливо)
Кількість
4800 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
c590bd05944d4004970bc04b89c74a26
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) замовник відміняє тендер у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
10.12.2020 11:31 - 21.12.2020 00:00
Дата опублікування:
10.12.2020 11:31
Дата виконання:
21.12.2020 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Початкова пропозиція
728 256.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
728 256.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
57
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Орест Крупчак +380967227606 okrupchak@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
771 264.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
771 264.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
10
Скарги
0