-
Відкриті торги
-
КЕП
«Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства (Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9)»
Оголошено тендер
801 600.00
UAH
Номер:
ff97fca226f241ddb3b07bfe9723aebf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-16-003991-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
801 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства (Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9)»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
16.11.2020 15:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А - 95 (ДК 021:2015 (CPV) : 09132000-3 Бензин)
Кількість
28800 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо літо-зима (ДК 021:2015 (CPV) : 09132000-3 Бензин)
Кількість
4800 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума801 600.00 UAH