• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Навчально-дидактичне приладдя для початкової школи за кодом ДК 021:2015 39160000-1 – Шкільні меблі

Комплект дидактичного приладдя (методика Кюїзенера) груповий набір для 4-х учнів – 16 шт.; Набір моделей геометричних тіл та фігур (дерев'яні, 19 елементів) – 2 шт.; Танграм (16х16см., дерево) - 30 шт.; Набір мірного посуду (поліпропіленовий, від 50 до 500 мл.) - 30 шт.; Лабораторна модель механічного годинника, настільна(24 години, годинна, хвилинна, секундна стрілки) дерев’яна - 2 шт.; Набір годинників пісочних (1, 2, 5, 10 хвилин) - 2 шт.; Терези з набором важків (учнівські, дерев'яні) - 2 шт.; Набір "Частини цілого на крузі. Прості дроби" (пластик) - 2 шт.; Рулетка - 30 шт.; Настільні логіко-розвивальні ігри (комплект з 4-х ігр) - 16 шт.; Набір контрольно-вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль) - 2 шт.; Термометр зовнішній ( 2 шкали, -40…+50ºС) - 2 шт.; Термометр ( 2 шкали, -50…+50ºС) - 2 шт.; Лупа шкільна - 30 шт.; Компас шкільний - 16 шт.; Набір лабораторний з природознавства (досліди з рослинами) - 2 шт.; Колекція "Гірські породи та мінерали" - 2 шт.; Колекція "Корисні копалини та продукти їх переробки - 2 шт.; Колекція "Склад ґрунтів" - 2 шт.; Колекція "Типи ґрунтів" - 2 шт.; Колекція "Морське дно" - 2 шт.; Колекція "Розвиток комах" (Роздаткова) - 16 шт.; Модель будови рослин (на підставці) - 2 шт.; Гербарій "Дикорослі рослини" - 2 шт.; Гербарій "Культурні рослини" - 2 шт.; Гербарій "Отруйні рослини" - 2 шт.; Гербарій "Рослини природних зон України" - 2 шт.; Телурій (діюча модель Сонце - Земля - Місяць) - 2 шт.; Секундомір – 10 шт.; Карта настінна (Світу, дитяча) - 2 шт.; Карта настінна (України, дитяча) - 2 шт.; Глобус фізичний (діаметр 300 мм) - 2 шт.; Набір з природознавства на магнітах - 2 шт.; Мікроскоп шкільний - 2 шт.; Модель "Клітина тваринна, прозора" - 2 шт.; Модель-фартух "Внутрішня будова тіла людини" - 2 шт.; Модель, що відображує гігієну зубів - 2 шт.; Набір "Емоції" - 2 шт.; Аптечка для навчальних кабінетів - 2 шт.; Комплект подушок з емоціями то дорожніми знаками (30 шт.40х40 см.) - 2 шт.; Набір ляльок в національному одязі (Українці) - 2 шт.; Конструктор STEM Лабораторія - 1 шт.; STEM Набір для початкової наукової освіти - 3 шт.; НАБІР ДЛЯ РОЗВИТКУ АЛГОРИТМІЧНОГО МИСЛЕННЯ - 3 шт.

Завершена

193 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 965.00 UAH
Номер: 3043d6a7b94846c3ac2a0a1c05ca3172
Внутрішній номер закупівлі: 7216731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-16-009155-c   
Замовник: Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Маріупольської міськой ради"
Контактна особа: Микола Геннадійович +380977020711 zzso26@marschool26.net https://www.marschool26.net/
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 193 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 965.00 UAH
Період уточнення: 16.11.2020 14:58 - 22.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2020 14:58 - 02.12.2020 09:00
Аукціон: 03.12.2020 14:39 - 03.12.2020 15:00
Період кваліфікації: 03.12.2020 15:00 - 04.12.2020 17:01
Період завантаження договору: 04.12.2020 17:01 - 24.12.2020 17:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір моделей геометричних тіл та фігур (дерев'яні, 19 елементів)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Танграм (16х16см., дерево)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 30 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір мірного посуду (поліпропіленовий, від 50 до 500 мл.)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 30 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Лабораторна модель механічного годинника, настільна(24 години, годинна, хвилинна, секундна стрілки) дерев’яна
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір годинників пісочних (1, 2, 5, 10 хвилин)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Терези з набором важків (учнівські, дерев'яні)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір "Частини цілого на крузі. Прості дроби" (пластик)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Рулетка
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 30 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Настільні логіко-розвивальні ігри (комплект з 4-х ігр)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір контрольно-вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Термометр зовнішній ( 2 шкали, -40…+50ºС)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Термометр ( 2 шкали, -50…+50ºС)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Лупа шкільна
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 30 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Компас шкільний
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір лабораторний з природознавства (досліди з рослинами)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Колекція "Гірські породи та мінерали"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Колекція "Корисні копалини та продукти їх переробки"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Колекція "Склад ґрунтів"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Колекція "Типи ґрунтів"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Колекція "Морське дно"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Колекція "Розвиток комах" (Роздаткова)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Модель будови рослин (на підставці)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Гербарій "Дикорослі рослини"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Гербарій "Культурні рослини"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Гербарій "Отруйні рослини"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Гербарій "Рослини природних зон України"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Телурій (діюча модель Сонце - Земля - Місяць)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Секундомір
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 10 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Карта настінна (Світу, дитяча)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Карта настінна (України, дитяча)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Глобус фізичний (діаметр 300 мм)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір з природознавства на магнітах
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Мікроскоп шкільний
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Модель "Клітина тваринна, прозора"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Модель-фартух "Внутрішня будова тіла людини"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Модель, що відображує гігієну зубів
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір "Емоції"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Аптечка для навчальних кабінетів
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Комплект подушок з емоціями то дорожніми знаками (30 шт.40х40 см.)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Набір ляльок в національному одязі (Українці)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Конструктор STEM Лабораторія
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
STEM Набір для початкової наукової освіти
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 3 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
НАБІР ДЛЯ РОЗВИТКУ АЛГОРИТМІЧНОГО МИСЛЕННЯ
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 3 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті
Комплект дидактичного приладдя (методика Кюїзенера) груповий набір для 4-х учнів
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Чорноморська ,12 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Науковий Центр "Європейська Дидактика"

Оскарження: 04.12.2020 17:01 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 192 861.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 861.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 17:01
Документи 14
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКА ДИДАКТИКА"
Початкова пропозиція 192 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: be73249b40694884b17b15a6ec2dc614
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-16-009155-c-b1
Постачальник: ТОВ Науковий Центр "Європейська Дидактика"
Номер договору: 26-57
Сума договору: 192 861.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 160 717.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 16.12.2020 08:34
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 26-57.pdf
pdf
Звіт договір №26-57.pdf
p7s
sign.p7s