-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчально-дидактичне приладдя для початкової школи за кодом ДК 021:2015 39160000-1 – Шкільні меблі
192 861.00
UAH з ПДВ
Номер:
be73249b40694884b17b15a6ec2dc614
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-16-009155-c-b1
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Маріупольської міськой ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23030995
-
Контактна особа:
Микола Геннадійович +380977020711 zzso26@marschool26.net https://www.marschool26.net/
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Чорноморська ,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Науковий Центр "Європейська Дидактика"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40072264
-
Контактна особа:
Терлецький Олексій Володимирович +380631635913 ar@didacta.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 89, пр. 1А
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
26-57
Дата підписання:
16.12.2020 08:34
Період дії договору:
16.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
192 861.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 143.50 UAH)
Оплачено:
192 861.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 143.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір моделей геометричних тіл та фігур (дерев'яні, 19 елементів)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Танграм (16х16см., дерево)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір мірного посуду (поліпропіленовий, від 50 до 500 мл.)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Лабораторна модель механічного годинника, настільна(24 години, годинна, хвилинна, секундна стрілки) дерев’яна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір годинників пісочних (1, 2, 5, 10 хвилин)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Терези з набором важків (учнівські, дерев'яні)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір "Частини цілого на крузі. Прості дроби" (пластик)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Рулетка
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Настільні логіко-розвивальні ігри (комплект з 4-х ігр)
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір контрольно-вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Термометр зовнішній ( 2 шкали, -40…+50ºС)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Термометр ( 2 шкали, -50…+50ºС)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Лупа шкільна
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Компас шкільний
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір лабораторний з природознавства (досліди з рослинами)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Колекція "Гірські породи та мінерали"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Колекція "Корисні копалини та продукти їх переробки"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Колекція "Склад ґрунтів"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Колекція "Типи ґрунтів"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Колекція "Морське дно"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Колекція "Розвиток комах" (Роздаткова)
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Модель будови рослин (на підставці)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Гербарій "Дикорослі рослини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Гербарій "Культурні рослини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Гербарій "Отруйні рослини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Гербарій "Рослини природних зон України"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Телурій (діюча модель Сонце - Земля - Місяць)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Секундомір
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Карта настінна (Світу, дитяча)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Карта настінна (України, дитяча)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Глобус фізичний (діаметр 300 мм)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір з природознавства на магнітах
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Мікроскоп шкільний
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Модель "Клітина тваринна, прозора"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Модель-фартух "Внутрішня будова тіла людини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Модель, що відображує гігієну зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір "Емоції"
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Аптечка для навчальних кабінетів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Комплект подушок з емоціями то дорожніми знаками (30 шт.40х40 см.)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Набір ляльок в національному одязі (Українці)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Конструктор STEM Лабораторія
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
STEM Набір для початкової наукової освіти
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
НАБІР ДЛЯ РОЗВИТКУ АЛГОРИТМІЧНОГО МИСЛЕННЯ
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Комплект дидактичного приладдя (методика Кюїзенера) груповий набір для 4-х учнів
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 18.12.2020