-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-11-16-000210-c
Торги відмінено
3 285 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 000.00 UAH
Номер:
c7bd3d54143f4135a38c2bdc72df3b7a
Внутрішній номер закупівлі:
7203898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-16-000210-c
Замовник:
СЕКТОР ОСВІТИ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 60/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Посунько Світлана Володимирівна 380473420656 gor_vo@ukr.net http://gorvo.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 285 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 000.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2020 08:36 - 22.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2020 08:36 - 02.12.2020 00:00
Аукціон:
з 02.12.2020 15:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника у вигляді 100% оплати до 15 числа місяця, наступного за розрахунковим; інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (з урахуванням винятків, визначених тендерною документацією); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: природний газ - 09123000-7 - природний газ; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%);
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
438100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
19500, Україна, Черкаська область, Городищенський район, межа балансової належності
На карті
Інформація про скасування
Номер:
de4672b2cdbf4e1d842d41e494763662
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі: «код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09120000-6 – газове паливо (природний газ)» відмінено з підстави, що передбачена згідно п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону, а саме у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
16.11.2020 21:48 - 27.11.2020 00:00
Дата опублікування:
16.11.2020 21:48
Дата виконання:
27.11.2020 00:03
Статус:
Виконано