-
Відкриті торги
-
КЕП
природний газ
Оголошено тендер
3 285 750.00
UAH
Номер:
6715269a471d4b5dbf577be7aad0a266
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-16-000075-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СЕКТОР ОСВІТИ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 60/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СЕКТОР ОСВІТИ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 60/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 285 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
природний газ
Примітки:
категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги);
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.11.2020 08:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 285 750.00 UAH