-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ванна двох секційна, стіл обробний з полицею, стелаж кухонний 1500*600*1800 (4 полиці), стіл (з 3-ох стороннім бортом) для робіт з борошном, стелаж для сушки посуду 1500*600*1800 (напільний) 4 полки, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-002686-b
Торги не відбулися
117 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 587.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 587.90 UAH
Номер:
5a008d2ffa2e41a18af45df566ccab28
Внутрішній номер закупівлі:
7201924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-002686-b
Замовник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Васюк Сніжана Анатоліївна +380577479465 selsovet_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 580.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
587.90 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 23:20 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 23:20 - 30.11.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. .Розрахунки на поставлений товар здійснюються по факту поставки товару впродовж 10 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ванна двох секційна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
стіл обробний з полицею
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
стелаж кухонний 1500*600*1800 (4 полиці)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
стіл (з 3-ох стороннім бортом) для робіт з борошном 1200*600*850
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
стелаж для сушки посуду 1500*600*1800 (напільний) 4 полки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Андрій +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, Київ, Півнично-Сирецька,3
Початкова пропозиція
102 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 600.00 UAH з ПДВ
Документи
23
Скарги
0