-
Відкриті торги
-
КЕП
Ванна двох секційна, стіл обробний з полицею, стелаж кухонний 1500*600*1800 (4 полиці), стіл (з 3-ох стороннім бортом) для робіт з борошном, стелаж для сушки посуду 1500*600*1800 (напільний) 4 полки, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
117 580.00
UAH
Номер:
7c2c85e696414c909f5174250426336b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-13-011025-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
117 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ванна двох секційна, стіл обробний з полицею, стелаж кухонний 1500*600*1800 (4 полиці), стіл (з 3-ох стороннім бортом) для робіт з борошном, стелаж для сушки посуду 1500*600*1800 (напільний) 4 полки, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.11.2020 22:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума90 120.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума27 460.00 UAH