-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина для замішування тіста, м’ясорубка електрична, шафа холодильна, машина посудомийна, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-002666-b
Торги не відбулися
157 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 785.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 785.00 UAH
Номер:
897c4197c5e44bdbad9c5b8362fc0589
Внутрішній номер закупівлі:
7201811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-002666-b
Замовник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Васюк Сніжана Анатоліївна +380577479465 selsovet_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
785.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 22:34 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 22:34 - 30.11.2020 00:00
Аукціон:
30.11.2020 15:48 - 30.11.2020 16:15
Період кваліфікації:
30.11.2020 16:15 - 22.12.2020 13:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. .Розрахунки на поставлений товар здійснюються по факту поставки товару впродовж 10 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
машина для замішування тіста
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
м’ясорубка електрична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
шафа холодильна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
машина посудомийна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
Оскарження: 08.12.2020 16:19 - 19.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Андрій +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, Київ, Півнично-Сирецька,3
Оскарження: 08.12.2020 16:19 - 19.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
149 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
141 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.12.2020 16:19
Документи
37
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МИЛОБОГ ЮРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
Оскарження: 15.12.2020 16:43 - 26.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2713013699
-
Контактна особа:
МИЛОБОГ ЮРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ +380676375630 Y.Milobog@gmail.com
-
Адреса:
50038, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Алітна, будинок 2А
Оскарження: 15.12.2020 16:43 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
147 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
142 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.12.2020 16:43
Документи
28
Скарги
0
ФОП Шевчук Тетяна Сергіївна
Оскарження: 22.12.2020 13:12 - 02.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2837906149
-
Контактна особа:
Шевчук Тетяна Сергіївна +380684009350 rubinchik_tanya@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ж/м Червоний Камінь, 4/179
Оскарження: 22.12.2020 13:12 - 02.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
152 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2020 13:12
Документи
5
Скарги
0