-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина для замішування тіста, м’ясорубка електрична, шафа холодильна, машина посудомийна, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-002666-b
Торги не відбулися
157 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 785.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 785.00 UAH
Період оскарження:
13.11.2020 22:34 - 26.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.