-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 – Будівельні товари (сейфи)
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-008499-c
(сейфи)
Завершена
183 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 916.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 916.50 UAH
Номер:
0f0269c1cd264046a7a46ce8e073bee1
Внутрішній номер закупівлі:
7193579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-008499-c
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
916.50 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 14:09 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 14:09 - 30.11.2020 16:00
Аукціон:
01.12.2020 15:20 - 01.12.2020 15:41
Період кваліфікації:
01.12.2020 15:41 - 03.12.2020 10:51
Період завантаження договору:
03.12.2020 10:51 - 23.12.2020 10:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сейф шафа (Valberg Гарант 46 EL) (або еквівалент)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Сейф офісний взломостійкий(Valberg Гарант ЕВРО-165Т.EL) (або еквівалент)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 03.12.2020 10:51 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Лазарєва Ольга Євгенівна 066-24-59-113, 044-561-27-53 KH.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Оскарження: 03.12.2020 10:51 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
160 999.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 999.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 10:51
Документи
43
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Практик Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37120071
-
Контактна особа:
Купчик Юлія Олександрівна 380980264214 DUMANSKY@PRAKTIK-PRO.COM.UA http://www.praktik-pro.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, Украина, г. Киев, 03022, ул. Сумская, 3
Початкова пропозиція
171 270.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
171 270.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
a88b23faf50b4d83a482b8cd41d09e71
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-008499-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Лазарєва Ольга Євгенівна 066-24-59-113, 044-561-27-53 KH.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Номер договору:
П/НХ-201455/НЮ
Сума договору:
160 999.68 UAH з ПДВ
Сума договору:
134 166.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.12.2020 11:27
Статус:
Розірваний