-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 – Будівельні товари (сейфи)
160 999.68
UAH з ПДВ
Номер:
a88b23faf50b4d83a482b8cd41d09e71
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-008499-c-b1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Лазарєва Ольга Євгенівна 066-24-59-113, 044-561-27-53 KH.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
П/НХ-201455/НЮ
Дата підписання:
15.12.2020 11:27
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
160 999.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 833.28 UAH)
Причини розірвання договору:
Лист від 15.06.2021 № НХ-3/2377
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сейф шафа (Valberg Гарант 46 EL) (або еквівалент)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Сейф офісний взломостійкий(Valberg Гарант ЕВРО-165Т.EL) (або еквівалент)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації