• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (за кодом ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)

Обсяг поставки товарів: 207,00 тис. кВт*год (207 000 кВт*год). Термін поставки: з 01 січня 2021 року до 31 грудня 2021 року. Місце поставки товару: за місцезнаходженням замовника (02002, м. Київ, проспект Броварський, 25; вул. Митрополита Шептицького, 12; вул. Митрополита Шептицького, 24). Обсяги очікуваного щомісячного споживання електричної енергії для потреб театру визначені в Додатку 5 до тендерної документації. Споживач здійснює плату за послугу з розподілу напряму оператору системи розподілу ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності). Забезпечення пропозиції – не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю – не вимагається. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції - тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Назва товару номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 09310000-5 Електрична енергія.

Завершена

465 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 328.75 UAH
Номер: b296d613334345688128af5943aefc38
Внутрішній номер закупівлі: 7154852
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-11-004730-b   
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Контактна особа: Мостова Оксана Сергіївна 380445175906 zakupka_teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 465 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 328.75 UAH
Період уточнення: 11.11.2020 16:14 - 17.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2020 16:14 - 27.11.2020 00:00
Аукціон: 27.11.2020 13:15 - 27.11.2020 13:36
Період кваліфікації: 27.11.2020 13:36 - 04.12.2020 15:34
Період завантаження договору: 04.12.2020 15:34 - 24.12.2020 15:34
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 207000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"

Оскарження: 04.12.2020 15:34 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 459 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 15:34
Документи 84
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Початкова пропозиція 444 636.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
433 365.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 113
Скарги 0

Контракти

Номер: 8cf1aa9cb16f4f868e9340197b79c704
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-11-004730-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
Номер договору: 24/21-ЕЛ
Сума договору: 414 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 345 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 21.12.2020 17:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_24-21-ЕЛ_ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2_до дог №24-21-ЕЛ_ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №3 до дог №24-21-ЕЛ від 21.12.2010р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №4_до дог №24-21 від 21.12.2020_ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ+л...
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №5_до Дог №24-21-Ел_ТОВ Енергоносії+лист+довідка ТПП.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №6_до дог №24-21-ЕЛ_ТОВ Енергоносії України+лист +довідка...
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №7_до ДОГ №24-21-ЕЛ від 21.12.2020р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №8 до Дог №24-21-Ел від 21.12.2020+лист+дов ТПП.pdf
p7s
sign.p7s