• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (за кодом ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)

Оголошено тендер

465 750.00 UAH
Номер: 3ad100c0be4c4506b87742b6c04e8005
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-10-002935-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Очікувана вартість: 465 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (за кодом ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 10.11.2020 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 207000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума465 750.00 UAH