• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби

Завершена

360 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 607.00 UAH
Номер: 8dd9a0dcbb6f4193af2054a334b64737
Внутрішній номер закупівлі: 713971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-02-001749-a   
Замовник: Управління освіти Хмільницької міської ради
Контактна особа: Сніжана Сосновська +380971126941 s.snezhna@yandex.ua http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 360 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 607.00 UAH
Період уточнення: 02.03.2017 17:12 - 08.03.2017 11:00
Період прийому пропозицій: 02.03.2017 17:12 - 18.03.2017 11:00
Аукціон: 20.03.2017 14:59 - 20.03.2017 15:20
Період кваліфікації: 20.03.2017 15:20 - 21.03.2017 15:23
Період завантаження договору: 20.03.2017 15:20 - 09.04.2017 15:20

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 4210 кілограм
Період постачання 01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД) На карті
Філе риби
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 500 кілограм
Період постачання 01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фірма "Ремаса"

Оскарження: 20.03.2017 15:20 - 01.04.2017 01:00
Початкова пропозиція 308 189.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 189.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.03.2017 15:23
Документи 14
Скарги 0
ТОВ Мир-Продуктів
Початкова пропозиція 325 885.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 885.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: fa27e5c16f224c59a2c2c2914ba45375
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-02-001749-a-b1
Постачальник: ТОВ "Фірма "Ремаса"
Номер договору: 156/99
Сума договору: 308 189.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 03.04.2017 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір про постачання риби з ТОВ Фірма Ремаса.pdf
p7s
sign.p7s