-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби
308 189.50
UAH з ПДВ
Номер:
fa27e5c16f224c59a2c2c2914ba45375
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-02-001749-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Фірма "Ремаса"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302381
-
Контактна особа:
Светлана Демьяновна Грицак +380933545435 remasa@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Максимовича,10Б
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
156/99
Дата підписання:
03.04.2017 15:00
Період дії договору:
03.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
308 189.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 189.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Кількість
4210 кілограм
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД)
На карті
Філе риби
Кількість
500 кілограм
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД)
На карті