-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з модернізації систем опалення. (ДК 021:2015 - 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Тендер Prozorro UA-2020-11-08-000025-a
детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська.
Торги не відбулися
462 668.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 313.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 313.34 UAH
Номер:
00f6b9112d99406480b86846f6cdc4e1
Внутрішній номер закупівлі:
7099676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-08-000025-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна (048)727-14-30 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
462 668.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 313.34 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 567.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2020 11:45 - 15.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2020 11:45 - 25.11.2020 10:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях46 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з модернізації систем опалення. (ДК 021:2015 - 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська.
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації