-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з модернізації системи опалення (ДК 021:2015 - 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Оголошено тендер
660 000.00
UAH
Номер:
f68b564bdd5542e6b193e9b6d59081b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-05-006792-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з модернізації системи опалення
(ДК 021:2015 - 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Примітки:
Протокол ТК№269 від 29.10.2020 зміни №25
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
05.11.2020 19:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума660 000.00 UAH