-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лабораторні центрифуги, 3 лоти
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-016292-c
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 45.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 45.00 UAH
Номер:
367e1e0389414678b90693cc6bfed3e5
Внутрішній номер закупівлі:
7095891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-06-016292-c
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автоматиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2020 17:31 - 13.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2020 17:31 - 23.11.2020 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴33 000.00 лот 1 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Міні-центрифуга високошвидкісна (17452 Центрифуга для мікрозразків) - 1 од.
- Лот №2 ₴18 000.00 лот 2 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Центрифуга/вортекс (17452 Центрифуга для мікрозразків) - 1 од.
- Лот №3 ₴9 000.00 лот 3 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Центрифуга лабораторна (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 од.