-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні центрифуги, 3 лоти
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
26fb4b6ba9e841edbd45e977ef3006c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-06-005209-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні центрифуги, 3 лоти
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.11.2020 15:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Міні-центрифуга високошвидкісна (17452 Центрифуга для мікрозразків) - 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
лот 2 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Центрифуга/вортекс (17452 Центрифуга для мікрозразків) - 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
лот 3 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Центрифуга лабораторна (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума60 000.00 UAH