-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Господарчі товари різні
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-002437-a
Торги не відбулися
94 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 600.00 UAH
Номер:
47287823f431406c94ad436cedc8c7fe
Внутрішній номер закупівлі:
7089055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-06-002437-a
Замовник:
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
×
-
Код ЄДРПОУ:
00063928
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, вул. Прорізна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарасенко Тарас Михайлович +380442787282 t.tarasenko@nrada.gov.ua https://www.nrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
94 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2020 14:46 - 13.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2020 14:46 - 23.11.2020 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Господарчі товари різні
Кількість
50 найменувань
Період постачання
10.11.2020 - 20.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОБАС ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2605724215
-
Контактна особа:
Паламаренко Сергій 380992138199 ALARMAPSV84@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, ВУЛ. СВІТЛИЦЬКОГО, будинок 26, квартира 78, КІМ. 3, 4
Початкова пропозиція
88 528.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 528.40 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0